Sex Shop Gizlilik Paketleme

Kargomun Üzerinde Ne Yazıyor ?
Kargoya teslim edilen siparişinizin üzerinde gönderici firma olarak herhangi cinsel ürün, Külotlu protez vibratör, takma penis veya cinsel terim bulunmaz. Gönderici firma bölümünde Nokta Elektronik Hizmetler Yazmaktadır.
7/24 Bilgi ve Sipariş Hattımız Olan 0850 304 64 90 Numaramızdan Arayabilirsiniz
Mesai saatleri dışında ise 0533 302 47 67 Nolu Sipariş Hatlarımızı Arayarak Çekinmeden, Utanmadan ve Sıkılmadan Gönül Rahatlığı ile Siparişinizi Verebilirsiniz.
Firmamız, Sürat Kargo şirketi ile çalışmaktadır.
Siparişiniz, 2 iş günü içerisinde Sürat Kargo' ya teslim edilecektir.
 
Sürat Kargo Şubesinde Elden Teslimat:
%100 gizlilik ile adresinize gönderilecek paketin içinde ne olduğu dışarıdan anlaşılmamakta ve ne kargo firması, ne de teslimatı adresinize ulaştıracak kargo yetkilisi, paketin içinde ne olduğunu bilmemektedir. Buna rağmen, kargo yetkilisinin adresinize gelmesini tercih etmemeniz halinde, bu durumu “Müşteri Hizmetleri” bölümümüzden veya [email protected] e-posta adresimize mesaj atarak bilgi verebilir, yada sipariş notununuza ekleyebilirsiniz paketinizi size en yakın Aras Kargo şubesinden elden teslim alabilirsiniz. Veya sitemizden siparişinizi tamamlarken "Teslimat Adresi" alanına size en yakın Aras Kargo şubesinin ismini yazmanız durumunda da, paketiniz yine tercih ettiğiniz kargo şubesine yönlendirilecektir. Bu şekilde bir teslimat için web sitemizde duyurduğumuz teslimat ücret ve koşulları geçerli olup, herhangi bir ek ücret doğmayacaktır.
* Normal Teslimat Ücreti, tüm Türkiye’ ye KDV dahil 5.00 TL’ dir.
* "Kapıda Ödemeli Teslimat"ın tercih edilmesi halinde,  "Normal Teslimat Ücreti"ne ek olarak 5.00 TL "Ek Ücret" tahsil edilecektir.
* 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde "Normal Teslimat Ücreti" alınmamaktadır.
* Normal Teslimat:
Gönderen tarafından yazılmış olan ve gönderinin üzerine yapıştırılmış etikette belirtilen adresteki teslim almayı kabul eden kişiye, ad, soyadı, görevi/yakınlığı ve varsa telefon numarası sorularak (doğruluğuna bakılmaksızın) imza karşılığında yapılan teslim şeklidir.           
* Kapıda Ödemeli Teslimat :
Kapıda mal bedelinin ödenmesi karşılığında yapılan teslimat şeklidir.